Kraunasi...

„Kitokie pasikalbėjimai“ su Agne Jagelavičiūte

Renginio pradžia: 2018-03-16 @ 19:00

2014 metų kovo 16-ąją jaukioje, bet ankštoje ir sausakimšoje PuntoJazz palėpė palėpėje Kaune komikas Mantas Katleris išbėga į sceną apsivilkęs Lietuvos rinktinės marškinėlius su Jono Valančiūno pavarde, keletą kartų aplink save apsuką kamuolį, suvilgo lūpas alumi (https://youtu.be/QkZCv7zzmOw) bei pradeda tai, ko dar pats tuomet nesuprato.

Būtent taip nekaltai prasidėjo jau ketverius metus trunkanti ir analogų Lietuvos interneto padangėje neturinti „Kitokių pasikalbėjimų“ laida. Ir kaip bebūtų netikėta – ji tęsiasi iki šiol!

Kaip pasakytų a.a. Statys Povilaitis – „Keitės ir miestai, ir veidai“.

Per tiek metų buvo visko – ir skirtingų vedėjų, ir pačių įvairiausių svečių, ir visokiausių eksperimentų, ir gastrolių, ir daugybė muzikinių grupių. Bet vienas dalykas visuomet juos jungdavo – kiekvienas pokalbis būdavo vis kitoks.

Nors apie tokį amžių ši laida iš pradžių negalėjo net pasvajoti, tačiau turime tai ką turime – Agne Jagelaviciute taps jau 70-ųjų pasikalbėjimų viešnia.

70-imt „Kitokių pasikalbėjimų“ per 4 metus. Kaip pasakytų gyvas klasikas Justinas Jankevicius – „Yra momentas“.

Todėl mes švęsime ten, kur viską ir pradėjome – Kaune. Į gimtadienį kviečiame ir visus tuos, kurie bent kartą yra buvę mūsų renginiuose, ir visus tuos, kurie dar šios nekaltybės iki šiol nėra praradę.

Žinoma, nepamiršome ir gimtadienio dovanos. Kiekvienas pirktas bilietas į šį renginį automatiškai pretenduos laimėti kelionę dviem į Islandiją! Šios dovanos vertė yra apie 1540 eurų.

Artimiausiu metu paskelbsime muzikinius laidos svečius!

Pagrindiniai „Kitokių pasikalbėjimų“ rėmėjai – Volfas Engelman, Wilbergs, CityBee – imu ir važiuoju.

▼ ◄ ▲ ► ▼ ◄ ▲ ► ▼ ◄ ▲ ► ▼ ◄ ▲ ► ▼ ◄ ▲ ► ▼

Vieta: Gargaras (Raudondvario pl. 101, Kaunas)
Laikas: Penktadienis (03.16), durys atsidaro 18:00 val., pradžia – 19:00 val.
Įėjimas: 5-10 eurų
Bilietai: https://tickets.paysera.com/lt/event/kitokie-pasikalbejimai-su-agne-jagelaviciute

Tapkite „Kitokių pasikalbėjimų“ rėmėjais: https://www.patreon.com/KitokiePasikalbejimai

Renginio puslapis Facebooke